• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Kelionėje, išvykoje ar net vykstant poilsiauti praverčia automobiliniai šaldytuvai. Šie įrenginiai yra ganėtinai nedideli, kompaktiški bei telpa į automobilį, kur juos galima prijungti prie elektros lizdo ir vėsinti arba net šildyti maistą (su tam tikrais modeliais). Auto arba mašininiai šaldytuvai skirti tiems, kurie nori daugiau ir laisviau keliauti bei kiekvieną kartą nestoti kavinėse ar užkandinėse ir tuomet, kai vykstama toliau nuo miesto ar gyvenviečių ir pravartu turėti savo maisto. Negana to, automobilio šaldytuvas leis ilgai išsaugoti šaltus desertus ar karštą skanėstą.

Automobilinis šaldytuvas

Automobilinis šaldytuvas yra skirtas ir keliaujantiems po užsienį, ir mėgstantiems išvykti į gamtą. Šis įrenginys pritaikytas sutilpti į automobilio saloną ar bagažinę bei užima nedaug vietos, tačiau efektyviai sutalpina nemažai produktų dėl nemažo tūrio. Kiekvieną šaldytuvą sudaro šaldiklis, tačiau beveik visi šiuolaikiniai modeliai turi ir šildymo funkciją.

Kaip išsirinkti šaldytuvą automobiliui internetu?

Internetu išsirinkti šaldytuvą automobiliui nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Jums tereikia pasižiūrėti į esamas prekes kataloge, nuspręsti dėl kainos ir palyginti technines savybes tarpusavyje. Kaina gali būti svarbus kriterijus, tačiau jums daugiausiai dėmesio vertėtų sutelkti į tai, kad automobilinis šaldytuvas turėtų pakankamą talpą ir turėtų reikiamas funkcijas tam, kad išnaudotumėte jo privalumus.

Nepamirškite atsižvelgti ir į įrenginio matmenis bei svorį. Kompresoriniai 12v šaldytuvai automobiliui gali sverti daugiau nei kelis kilogramus. Nors natūralu, kad didesnis šaldytuvas svers daugiau, tačiau didesnis svoris labai mažina mobilumą ir sunkų šaldytuvą sunkiau gabentis į keliones bei jį ten naudoti. Nepamirškite, kad automobiliniai šaldytuvai taip pat gali būti naudojami ir kaip mobilūs šaldytuvai ten, kur nėra stacionaraus tokio tipo įrenginio.

Kokia yra automobilinių šaldytuvų kaina?

Topnuolaidos internetinėje parduotuvėje esančių automobilinių šaldytuvų kaina svyruoja nuo 60€ iki 140€. Prekėms dažnai taikoma ir akcija bei nuolaida, tad kainos gali būti ir mažesnės.

Kaip pristatomi automobiliniai šaldytuvai?

Jeigu prekė telpa į paštomatą (pakankamai maži matmenys), tikriausiai turėsite galimybę pasirinkti ir tokį pristatymą. Tačiau esant poreikiui arba nesant galimybės prekes įdėti į paštomatą, jas, mūsų partneriai kurjeriai pristatys tiesiog nurodytu adresu, į namus.

Close
Kategorijos
Kaina

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories