• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Jaunam protui būtina turėti interaktyvių ir mąstyti bei galvoti skatinančių pramogų. Būtent dėl šios priežasties siūlome įsigyti edukacinių žaislų. Lavinamieji žaislai vaikams yra labai naudingi, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Mūsų internetinių prekių kataloge rasite įvairių skirtingų lavinamųjų žaislų vaikams vos nuo  6 mėnesių ar nuo 1 metų amžiaus. Tie žaislai gali lavinti verbalinius arba neverbalinius įgūdžius, judesių motoriką (koordinaciją) bei įvairias kitas proto ar kūno sritis. Čia yra ir kūdikiams ir ikimokyklinio amžiaus vaikui tinkantys žaislai.

Lavinamieji žaislai internetu

Lavinamieji žaislai internetu – net neišėję iš namų arba iš sau patogios vietos įsigykite tai, kas jūsų atžalai ar atžaloms bus be galo naudinga. Kiekvieną žaislą galima skirstyti ne tik į tipus, tačiau ir pagal tai, kokio amžiaus vaikams jis tinka. Tam tikri žaislai tiks 2 metų ar 3 metų amžiaus vaikams, o kiti – vyresniems, pvz., 5 metų arba 6 metų. Jie skiriasi sudėtingumu ir pritaikymu. Kadangi edukaciniai žaislai yra adaptuojami pagal vaikų gebėjimus, tai tam tikri variantai yra sudaryti pagal atitinkamo amžiaus vaikų intelektinius ir kitus gebėjimus, kad sudarytų iššūkį, bet nebūtų per sunkūs ir lavintų svarbiausius įgūdžius.

Tarp šių žaislų yra ir medinės kaladėlės, kurios paprastai užima pačius mažiausius ir padeda jiems susipažinti su raidėmis bei formomis, lavina ir judesius, ir žodyną. Gausiai pasklidę ir muzikiniai žaislai. Šie atskleidžia ritmo, muzikalumo subtilybes, kurios gali atrakinti aistrą muzikai, šokiams ar kūrybai. Magnetinės žaislų versijos suteikia interaktyvumo ir smagumo. Magnetinės lentelės leidžia lavinti daugybę skirtingų sugebėjimų, tiek iš verbalinės, tiek iš neverbalinės pusės.

Kodėl naudinga duoti savo vaikui edukacinių, lavinamųjų žaislų?

Moksliškai ir praktiškai įrodyta, kad edukaciniai žaislai padeda vaikams tobulėti. Mes visi žinome, kad žaidimai ir bet kuris žaislas yra galimybė vaikams išmokti naujų dalykų. Mediniai edukaciniai žaislai, tokie kaip vaikiškos kaladėlės su raidėmis ar kitos alternatyvos leidžia sparčiau išmokti tų įgūdžių, kurie pravers darželyje, mokykloje ar net tolimesniame gyvenime. Labai patogu, kad edukacinių žaislų yra įvairaus amžiaus atžaloms, pradedant mažyliais, baigiant pradinių klasių moksleiviais ir moksleivėmis.

Kokio amžiaus vaikams yra skirti edukaciniai žaislai?

Edukaciniai žaislai tinka visiems, nuo kelių mėnesių iki pradinių klasių amžiaus. Tai reiškia, kad gaite rasti žaidimus 4 metų, vyresniems ar jaunesniems vaikams.

Kokie lavinamieji žaislai vaikams yra parduodami el. parduotuvėje?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra daugybė skirtingų lavinamųjų žaislų. Čia bus ir ne viena unikali dėlionė, interaktyvi kaladėlė bei jų komplektai, minkštos žaidimų detalės, žaislinės virtuvėlės, vaikiška medinė knygutė ar lentelė su garsais, kitos žaislinės prekės, tinkančios edukacijai. Verta pro akis nepraleisti ir to, kas vadinama profesijų žaidimai!

Kiek trunka edukacinių žaislų vaikams pristatymas?

Mokėdami už prekes matysite ne tik, kokia galutinė užsakymo kaina, bet ir pristatymo terminus. Lietuvoje jie svyruoja nuo 1 iki 6 darbo dienų.

Kaladėlės
Virtuvėlės vaikams

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories