• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Šventų Kalėdų simbolis – eglutė. Šis medis, papuoštas įvairiomis girliandomis, apkabintas žaisliukais ir papuošimais yra tikrai ir nenuginčijamai – pats svarbiausias šventės simbolis, kuris iš karto ir visiems asocijuojasi su Kalėdomis ir šventėmis. Dabar ir internetu galite patogiai pirkti dirbtines eglutes bei gauti savo užsakymą tiesiai į namus. Dirbtinė eglutė tarnaus daug metų ir ja galėsite džiaugtis jūs bei visa šeima. Rinkitės iš įvairaus dydžio variantų bei papuoškite namus taip, kad juose dvelktų kalėdine dvasia.

Prekės, esančios kataloge – visos Kalėdų eglės gali būti lyginamos tarpusavyje, rikiuojamos pagal įvairius kriterijus bei prioritetus. Taip dar greičiau rasite tą medelį, kuris geriausiai tiks jūsų namams ar patalpoms šventiniu laikotarpiu!

Kalėdinės eglutės

Kalėdinės eglutės dažniausiai statomos namų svetainėse arba aiškiai matomose vietose, jeigu tai yra darbinės ar administracinio pobūdžio patalpos. Mūsų prekių asortimente yra įvairiausių dydžių bei stilių dekoratyvinės eglutės. Tarp jų – ne tik įprastos žalios, tačiau ir baltos medelių versijos, kurios atrodo it nuklotos magišku žiemos sniegu. Kadangi daug kas ir taip mėgsta nupurkšti eglutę dirbtiniu sniegu, balta Kalėdinė eglutė gali suteikti dvigubą naudą.

Kataloge yra ir ne viena pušis, kuri gali tapti pigesne, tačiau ne ką mažiau simboliška mažos ar vidutinio dydžio eglutės alternatyva.

Paspaudus ant prekės nuotraukos ar nuorodos, būsite nukreipti į atskirą puslapį, kur rasite visą svarbiausią informaciją apie eglutes. Nedvejokite ir jas pirkite kuo skubiau, kadangi Kalėdinės prekės gana greitai dingsta iš lentynų bei sandėlių. Geriausias metas pirkti – dabar, jeigu tik yra patinkantis variantas!

Dirbtinės eglutės internetu – kaina ir svarbiausia informacija

Dirbtinės eglutės yra vis populiarėjantis ir, ko gero jau pats populiariausias sprendimas visoje šalyje. Taip yra ne tik dėl to, kad jos yra daugiametės bei gali būti naudojamos metai iš metų. Taip yra ir dėl to, kad dirbtinė arba dekoratyvinė eglutė beveik nereikalauja priežiūros. Spygliai nekrenta nuo šakų, neruduoja ir dėl to nereikia sukti galvos apie tai, kaip pasirūpinti medeliu.

Eglučių kainos priklauso nuo keleto kriterijų. Bene svarbiausias faktorius yra dydis. Kuo modelis yra didesnis, tuo, proporcingai, labiau išauga ir jo kaina. Nors yra ir išimčių, tačiau mažiausios eglutės kainuos vos 20-30€, o didžiausi modeliai ir didžiausios dirbtinės, plastikinės eglės kainuoja daugiau. Prekėms dažnai taikoma ir akcija, tad nepražiopsokite geriausių progų internetu nusipirkti šventinį medį savo namams ar darbo vietai.

Kaip išsirinkti geriausią eglutę internetu?

Jeigu norite išsirinkti geriausią eglutę internetu, jums reikėtų atsižvelgti į tris kriterijus.

  1. Kaina – kiek galite sau leisti? Apsibrėžkite biudžeto ribas ir pasistenkite jų neperlipti.
  2. Tradicinė ar kitokia eglutė? Dažniausiai žmonės svarsto dėl to ar rinktis dirbtinę, ar gyvą eglutę bei ar ji turėtų būti žalia, ar balta. Dirbtinės eglutės bus daug patvaresnės ir ilgaamžiškesnės už gyvas. Na, o balta ar žalia – priklauso nuo jūsų.
  3. Pušis ar eglė – du medeliai, kurie gali varžytis dėl dėmesio per Kalėdas.

Kokio aukščio eglutė yra geriausia?

Geriausios eglutės aukštis priklauso nuo lubų aukščio jūsų patalpose. Geriausia, kad liktų bent 30-50cm vietos iki lubų, kad eglutę galėtumėte lengvai pastatyti bei įnešti, išnešti. Nepamirškite ir to, kad ant jų gali kabėti LED girliandos, naujametinės dekoracijos, tad dydis turi būti pakankamas.

Kokios yra kalėdinių eglučių pristatymo sąlygos?

Eglučių pristatymas atliekamas visoje Lietuvoje. Eglutes pristatys mūsų kurjeriai partneriai, jūsų nurodytu adresu. Pristatymas trunka 1-6 darbo dienas.

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories