• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Poilsis lauke – ar gali būti patogiau ir smagiau nei gulėti hamake? Pasislėpus užuovėjoje arba prigulus pavėsyje galima pasimėgauti gamtos garsais ir grožiu arba pabūti su savo mintimis ar net su artimaisiais, jeigu hamakas yra dvivietis. Mūsų parduotuvėje yra daugybė skirtingų hamakų, kuriuos galite įsigyti. Turistiniai, lauko ar net supami pakabinami krėslai – puiki investicija į savo, svečių ar net vaikų komfortą. Papildykite kiemo erdvę arba keliaukite dar smagiau nei bet kada anksčiau. Topnuolaidos pasiūlys hamakus ir pakabinamus krėslus patrauklia kaina. Greitas pristatymas, aukšta prekių kokybė ir visa reikalinga informacija.

Hamakas kieme – puiki vieta pailsėti

Nuosavų namų kiemai gali būti dideli, gražiai išpuoselėti, tačiau juose dažnai trūksta rekreacinių erdvių. Gėlynai, pievelės ir suoliukai – dar ne viskas. Protingai išnaudojus verandos arba turimą lauko erdvę bei gamtą galima gauti įspūdingą naudą ir patogumą. Pakabinti hamaką arba krėslą – puikus sprendimas, kadangi krėslas ar jau minėtas hamakas taps vieta, kur norėsis būti. Nesvarbu ar gersite gėrimą, ar skaitysite knygą, ar norėsite tiesiog užmerkti akis ir nusnausti, pakabinami hamakai ir pastatomi arba pakabinami lauko krėslai kone idealiai atitiks lūkesčius kaip poilsio ir ramybės zona.

Kai kurie hamakai yra ir dviviečiai, todėl juose tilpsite su antrąja puse, vaikais. Egzistuoja ir gulimi ir sėdimi hamakai. Abu tipai turi savo išskirtinumus ir pliusus, todėl spręsti dėl geriausio varianto – jums.

Geriausias hamakas internetu

Internetu išsirinkti, kuris hamakas bus geriausias nėra taip sunku, kaip galėtų atrodyti. Estetinę dalį paliksime kiekvienam pirkėjui rinktis sava nuožiūra, kadangi prekių asortimente yra daugybė skirtingų spalvų, raštų ir tipų hamakų.

Gali kilti klausimas – kas geriau – sėdimas hamakas ar supamas, pakabinamas krėslas? Jeigu norite jį turėti tik namuose, tuomet variantai yra labai apylygiai, didesnę įtaką pasirinkimui turės estetiniai jūsų pomėgiai. Tačiau, jeigu keliausite, tuomet, kaip turistinis sprendimas, žymiai geriau tinka hamakas, kadangi jį galima sulankstyti ir vežtis kompaktiškai. Nepamirškite, kad pakabinamas hamakas, skirtingai nei pastatomas krėslas gali būti ir savotiškos sūpynės, kas labai patinka ir vaikams, ir gali būti smagu suaugusiems.

Kokios hamakų ir pakabinamų krėslų pristatymo sąlygos?

Pristatymas yra nemokamas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymas trunka nuo 1 iki 6 darbo dienų. Jeigu pakuotė yra tinkamo dydžio, hamaką ar krėslą galima pristatyti ir į paštomatą. Tačiau su stovu arba kitais priedais esančios konstrukcijos dažniausiai pristatomos į namus ar nurodytu adresu./

Kada geriau hamakas, o kada – pakabinamas krėslas?

Jeigu nėra galimybės pakabinti hamaką tarp dviejų medžių ar stulpų, tuomet vienintelė likusi alternatyva yra pakabinamas krėslas.

Kiek kainuoja hamakai?

Hamakų kainos mūsų elektroninėje parduotuvėje prasideda nuo ~20€ ir jie kainuoja iki ~90€. Prekėms dažnai taikoma ir akcija, tad jas galėsite įsigyti net pigiau.

Sėdimi hamakai

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories