• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Katės yra unikalūs augintiniai. Jie savo meilę šeimininkams išreiškia labai savotiškai ir yra kartais nenuspėjami, kartais aikštingi, o kartais – švelnūs ir mieli. Tačiau būtent dėl to kates mes mylime ir savo augintiniams stengiamės rasti kuo daugiau pramogų bei džiaugsmo. Katėms yra reikalingi žaislai bei pramogos, kad jos galėtų būti sveikos ir laimingos. Vienas iš tokių žaislų – draskymo nameliai arba tiesiog kačių draskyklės. 

Draskyklės nameliai yra puikus pirkinys bet kurio pūkuoto augintinio turėtojams. Šie žaislai užims jūsų augintinio dėmesį ir visada leis katėms pasidraskyti bei aktyviai leisti laiką, kad nebūtų neigiamos susikaupusios energijos.

Draskyklė katėms internetu

Internetu galite įsigyti pačių įvairiausių dydžių, tipų kačių draskyklių savo augintiniams. Renkantis draskyklę, jūs galėsite apsvarstyti gausybę skirtingų modelių ir dydžių, iš kurių išsirinkti nebus taip sunku, nes rasite visą svarbiausią informaciją apie ją, kad ir kuri draskyklė jus domina.

Prekes, esančias kataloge galima palyginti tarpusavyje, įsidėti į norų sąrašą. Kiekvienos prekės puslapyje yra nemažai individualios informacijos, tokios kaip laipynės bei draskyklės matmenys, svoris, ypatingos savybės. Kiekviena kačių draskyklė yra šiek tiek kitokia ir skiriasi bent savo aukščiu ir turimais priedais. Nuspręskite, kas galėtų labiausiai patikti jūsų augintiniui ir lengvai įsigykite patikusias katės pramogas internetu.

Katinų pramoga ir ramybės kampelis

Draskyklės yra labai mėgstamos įvairių veislių ir amžiaus katinų. Pastačius draskyklę į jai numatytą vietą, ji pavirsta tarsi į zoną, kur augintinis gali pabūti sau ir pramogauti su ten kabančiais žaislais, pasislėpti, patupėti, padraskyti. Tai leidžia jiems labiau atsipalaiduoti ir išsikrauti, kuomet to reikia. Draskyklė namelis katino elgsenoje turėtų gerokai sumažinti nemalonių incidentų skaičių, kuomet apdraskomi ar visiškai sudraskomi įvairūs namų apyvokos daiktai. 

Tikrai verta investuoti į tokias prekes, nes jos sumažina galvos skausmą šeimininkams bei labai džiugina augintinius, tad nauda – dviguba. 

Kokia yra draskyklių katėms kaina? 

Kačių draskyklių kaina svyruoja nuo 20€ iki 80€. Pigios draskyklės paprastai yra mažesnės ir turi mažiau komponentų nei didelės. Didesniam katinui ar katei jau reikėtų bent kelių aukštų draskyklės, kad pavyktų užsiimti. Prekėms dažnai taikoma akcija, todėl dauguma pirkėjų turės galimybę prekes gyvūnams įsigyti dar pigiau nei įprastai. 

Kaip išsirinkti geriausią draskyklę? 

Draskyklės yra ganėtinai skirtingos, todėl svarbu tinkamai įvertinti savo augintinio(-ės) dydį ir jūsų finansines galimybes. Kuo draskyklė didesnė, tuo geriau bus katei (nes daugiau įvairovės), tačiau reikia ir vietos jai pastatyti, ir atitinkamai finansinių galimybių. Jeigu vietos užtenka ir galimybės leidžia – rinkitės didesnę draskyklę nei įprastai. Taip pat įvertinkite papildomus ypatumus, tokius kaip nagų galandimui skirti stulpeliai ir t.t.. 

Per kiek laiko pristatomos gyvūnų prekės? 

Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1-6 darbo dienas. 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories