• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Gruodžio pabaigoje vykstančios šv. Kalėdų šventės – turbūt magiškiausias metų laikas. Tiek šv. Kūčios, tiek šv. Kalėdos yra laikas, kuomet būname kartu su artimaisiais ir džiaugiamės vienas kitu. Tačiau kokios Kalėdų šventės be papuošimų ir dekoracijų. Kalbame ne tik apie eglutes. Kalėdinės dekoracijos susideda iš daugybės skirtingų tipų dekoro elementų, kurie gali būti statomi namuose arba kiemo erdvėje, lauke. 

Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairiausių Kalėdų dekoracijų namams. Topnuolaidos portale bus ne tik gera kaina, tačiau ir platus, kokybiškų šviečiančių, pastatomų, pakabinamų bei kitokio tipo dekoracijų asortimentas.

Kalėdiniai papuošimai 

Kalėdiniai papuošimai yra bene labiausiai atsakingi už šventišką atmosferą, kurią matome ir jaučiame Kalėdų laikotarpiu. Lauke, ant langų, namuose bei prie pačios eglutės esantys papuošimai sukuria savotišką magiją, kuri džiugina ir šildo tuo metu, kada laukiame bene didžiausių metų švenčių.

Mūsų prekių kataloge rasite visko, ko gali prireikti kūrybingam ir unikaliam namų bei juos supančios erdvės dekoravimui. Raskite tradicinių arba visiškai vienetinių papuošimų, kurie nuspalvins jūsų Kalėdas naujomis spalvomis. Tiek tradicinis Kalėdų senelis, tiek jo nykštukai, ant eglutės kabinamos žvaigždelės bei kiti papuošimai sukuria vieną visumą, kuri bendrai sudaro tą atmosferą, dėl kurios Kalėdas mėgsta visi ir dideli, ir maži. Paspaudę ant prekės nuotraukos internetu, būsite nukreipti į atskirą tos prekės puslapį, kur rasite visą svarbiausią informaciją apie ją bei galėsite lengviau išsirinkti. 

Kalėdinės dekoracijos namams internetu

Ne paslaptis, kad būtent namuose sutinkame Kalėdas. Vaikai laukia dovanų, o tėvai ir vyresnieji – progos pabūti kartu, neskubėti, atsipalaiduoti ir pasijuokti. Labai gerai, kai tokią atmosferą padeda kurti ir kalėdinės dekoracijos, kurių geromis kainomis rasite čia.

Namus puošti ir dekoruoti kiekvienas moka ir gali skirtingai. Be abejonės dažniausiai namų viduje Kalėdų puošmena tampa šviečiančios girliandos. Tačiau šalia jų dar galima įsigyti ir įvairiausių ant eglutės kabinamų bei šalia jos ar kitur, namuose pastatomų šviečiančių arba nešviečiančių dekoracijų. Girliandos dažniausiai užpildo erdvę šviesa, tačiau atmosferą ir nuotaiką kuria ne tik LED lemputės. 

Nepamirškite ir dekoracijų laukui. JAV, kur Kalėdos švenčiamos tikrai rimtai, žmonės daug investuoja į tai, kad jų namų lauko erdvė taip pat signalizuotų Kalėdas. Tiek jums, tiek jūsų vaikams bei kaimynams ar net šalia pravažiuojantiems žmonėms bus smagu pamatyti, kad ir namo išorę puošia Kalėdų dekoracijos. 

Leiskite visiems matyti, kad kalėdinė dvasia užpildė jūsų širdis. 

Kaip geriausiai papuošti savo namus Kalėdoms?

Nors nėra vieno tikslaus būdo, kaip tinkamai dekoruoti ir puošti savo namų erdvę, yra tam tikros bendros tendencijos bei bendri patarimai. Visų pirma – geriausiai, kai tai daro visa šeima kartu, todėl tėvai ir vaikai turėtų veikti išvien. Visų antra – nepamirškite ir klasikinių papuošimų, tokių kaip eglutės ar Kalėdų kojinės, į kurią būtų galima dėti mažesnes dovanas. Na, o visa kita – skonio reikalas!

Kiek kalėdinių dekoracijų reikia?

Tai priklauso nuo jūsų namų dydžio ir to, kaip šventiškai esate nusiteikę. Vieniems užteks kelių bumbulų ant eglės bei vienos-kitos girliandos, o kiti norės žymiai daugiau įvairių papuošimų. Geriausia būtų nusistatyti biudžetą ir mėginti į jį sutilpti pasirenkant pačias geidžiamiausias dekoracijas. 

Kiek kainuoja kalėdinės dekoracijos?

Kalėdinės dekoracijos kainuoja vos nuo kelių eurų iki keliasdešimties eurų (įprastai). Prekėms neretai taikoma ir akcija.

Kiek trunka dekoruoti savo namus šv. Kalėdoms? 

Trukmė labai priklauso nuo jūsų planuojamų darbų apimties. Įprastai, Kalėdų dekoracijas žmonės paruošia per 1-2 dienas. 

Kalėdinės lauko dekoracijos
Kalėdinės dekoracijos ant langų

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories