• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Kokios gi Kalėdos be dovanų? Tiek savo artimiesiems, tiek kolegoms bei draugams nevengiame parodyti, kad jie mums yra svarbūs bei įteikiame smulkias ar didesnes dovanas. Tačiau ieškoti dovanų gali būti daug laiko ir daug jėgų kainuojanti užduotis, ypač, jeigu važinėjate po įvairias parduotuves. Daug patogiau jai, jam, šeimos nariams, giminėms, kolegoms ir draugams dovanas pirkti vienoje vietoje – internetu, elektroninėje parduotuvėje Topnuolaidos, kur daugybė simboliškų, originalių bei unikalių verslo dovanų ir ne tik.

Kalėdų dovanos internetu

Jeigu ieškote geriausios Kalėdų dovanos – čia tikrai rasite platų pasirinkimą. Nesunkiai galėsite išrikiuoti prekes pagal norimus kriterijus bei palyginti kelis variantus tarpusavyje, kad rastumėte tai, kas geriausiai tinka tėčiui, mamai, močiutei, seneliui, bendradarbiams ar bet kuriam kitam žmogui, kurį tik norite nustebinti dovanomis. Prekių sąrašas įvairus, tad čia tikrai atsiras ir simbolinės, ir originalios bei, be abejonės praktiškos Kalėdinės dovanos patraukliomis kainomis. Internetu galėsite greitai ir patogiai jas įsigyti bei gauti pristatymą į paštomatą arba savo nurodytu adresu.

Geriausios kalėdinės dovanos vyrams

Kalėdinės dovanos vyrams – rinkitės iš įvairiausių smulkių dalykėlių arba pasidairykite ne tik šiose, bet ir kitose kategorijose. Kuomet aktualios vyriškos dovanos ir norite dovanoti kažką vaikinui, vyrui, kolegai ar verslo partneriui – idėjų galite pasisemti ir mūsų prekių kataloge. Dovana gali susidėti ir iš kelių dalių. Galbūt tai, ką antroji pusė ar brolis užsimindavo, būtų ideali dovana, kurią gali papildyti smulkios, mažos, tačiau praktiškos arba mielos dovanos.

Tinkamiausios šv. Kalėdų dovanos moterims

Žmonai, sesei, draugei ar merginai ieškoti dovanos gali būti iš tiesų keblus reikalas. Moterims skirtų prekių asortimentas yra tikrai gausus, tačiau rasti tokią dovaną, kuri būtų miela arba praktiška, gali būti sunkiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Nors kiekviena moteris yra unikali ir individuali, idėjos dėl dovanos galite pasisemti dairydamiesi po prekių katalogą, kuriame yra daugybė, skirtingų produktų, skirtų tapti dovanomis.

Idėjos Kalėdų dovanoms vaikams

Jeigu auginate vaikų arba ruošiatės sveikinti draugų, giminių ar kolegų mažuosius su Kalėdomis, puikiai žinote, kad jiems ši šventė yra viena iš mėgiamiausių ir svarbiausių. Mažiems berniukams bei mažoms mergaitėms Kalėdų dovanos reiškia labai daug, todėl nepamirškite palepinti jų ir išrinkti kažką, kas suteiktų šypseną tokią magišką metų dieną.

Nesvarbu ar ieškote mažos, pigios bei simbolinės dovanėlės Kalėdų proga, ar norite palepinti mažuosius kažkuo ypatingu, esame įsitikinę, kad tarp mūsų prekių rasite žaislų ar linksmų daikčiukų, kurie dailiai atrodytų po egle!

Kiek kainuoja dovanos internetu?

Dovanos kaina tiesiogiai priklauso nuo pačios dovanos. Smulki ir nedidelė Kalėdinė dovana gali kainuoti vos kelis ar keliolika eurų. Tačiau, jeigu renkate kažką iš labai konkretaus sąrašo arba dovanojate kokį išskirtinį daiktą, tuomet kaina gali išaugti ir iki kelių šimtų eurų.

Didelės dovanos šeimai ar poroms taip pat nebūtinai kainuos labai daug. Viskas labai priklauso nuo turinio.

Kaip gražiai supakuoti Kalėdines dovanas?

Pakavimui pasirinkite šviesią patalpą arba šviesų dienos metą. Naudokite pakavimo popierių ir lipnią juostą, po ranka turėkite ir žirkles. 

Jeigu labai trūksta laiko pakuoti viską patiems, užsisakykite dovanų pakavimo paslaugą ir/ar paprašykite to iš pažįstamų ar artimųjų, kurie tai moka.

Kada geriausia užsakyti Kalėdų dovanas?

Nesvarbu ar dovanojate kažką seneliams, tėvams, savo moteriai ar atžaloms paaugliams – dovanas geriausia įsigyti kuo anksčiau, kad išvengtumėte netikėtumų ir ramiau sulauktumėte švenčių.

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories