• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Masažuokliai yra pačių įvairiausių tipų ir rūšių. Dažniausiai jie yra skirti atpalaiduoti raumenis arba tam tikrus audinius, padėti jiems atsistatyti po krūvių. Tačiau kitokie, pvz., anticeliulitiniai masažuokliai stimuliuoja tas kūno vietas, kuriose yra celiulito ir po truputėlį jį šalina, tad celiulitui šalinti irgi gali būti naudojami specialūs masažuokliai.

Topnuolaidos prekių kataloge rasite įvairių – nugarai, kojoms, pėdoms, sprandui, kaklui ir įvairioms kitoms kūno vietoms skirtų masažuoklių. Apžvelkite ir sužinokite jų savybes, palyginkite skirtingus modelius tarpusavyje bei įsigykite efektyvų ir reikalingą masažuoklį internetu, patraukliausia kaina. Nepamirškite, kad, jeigu reikalingi medicininiai masažuokliai, vertėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju, prieš perkant arba tvirtai žinoti, kokio modelio ir/ar kokių funkcijų jums reikia.

Kaklo masažuokliai

Kaklo masažuokliai yra bene pats populiariausias įrenginio tipas šioje prekių kategorijoje. Daugybė žmonių susiduria su kaklo spazmais, skausmais ir įvairiais patempimais. Jie atsiranda dėl netinkamos laikysenos, nepatogaus miego ar kitų įpročių. Elektriniai kaklo masažuokliai uždedami ant reikiamo taško ir vibracijų arba kitų impulsų pagalba stimuliuoja kaklo raumenis bei audinius, juos atpalaiduodami ir taip mažindami skausmą, patinimą, kitus nemalonius pojūčius.

Rankiniai kaklo masažuokliai siūlo tą patį poveikį, tik užuot veikę savaime, juos reikia judinti patiems arba, kad tai už jus darytų kitas asmuo.

Kūno masažuokliai – kodėl verta pirkti internetu?

Internetu kūno masažuoklius verta pirkti bent dėl kelių priežasčių. Visų pirma – patraukli kaina, visų antra – platus, įvairiausios technikos pasirinkimas. Čia rasite kojų, veido, celiulito, kojų pėdų, nugaros ar beveik bet kurio kito tipo masažuoklius. Užuot vargę ieškodami tinkamo varianto keliose parduotuvėse arba ieškodami kelių masažuoklių, viską galėsite įsigyti vienoje vietoje, tad tai bus greičiau, sklandžiau ir maloniau.

Kaip pasirinkti geriausią masažuoklį internetu?

Jeigu jus domina masažuokliai nuo celiulito, modeliai, veikiantys su infraraudonaisiais spinduliais arba masažuokliai specifinėms kūno vietoms, pasirinkti jums padės keli dalykai. Visada naudingi patarimai iš ortopedų arba gydytojų reabilitologų. Jie padės rasti geriausius medicininius sprendimus. Tačiau, jeigu masažuoklio reikia dėl komforto ir geresnės savijautos, skaitykite prekių aprašymus ir raskite masažuoklius su tinkamu funkcionalumu.

Kiek kainuoja masažuokliai?

Masažuoklių kaina mūsų elektroninėje parduotuvėje svyruoja nuo 20€ iki 90€.

Kaklo, nugaros masažuokliai
Celiulito masazuokliai
Rankiniai masažuokliai

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories