• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Geras oras ir geras mikroklimatas namuose bei patalpose yra labai svarbus. Jis atsiliepia mūsų savijautai, nuotaikai ir produktyvumui, o taip pat ir sveikatai ilguoju laikotarpiu. Vienas iš didžiųjų pavojų – per sausas oras dėl ko sudėtinga augti augalams, sausėja jūsų pačių oda, kyla rizika atsirasti sveikatos problemoms. Šiai problemai spręsti pasitelkiamas oro drėkintuvas. Mūsų prekių kataloge taip pat yra ir ne vienas jonizatorius bei oro valytuvas. Visi šie įrenginiai yra skirti mikroklimato gerinimui patalpose ir puikiai atlieka savo darbą.

Jonizatoriai ir jų nauda namams

Jonizatoriai yra tokio tipo įrenginiai, kurie naudoja labai silpną elektros srovę ir gamina elektrą, išskiria būtent neigiamus jonus ir išleidžia juos į aplinką. Šie neigiami jonai prisijungia prie teigiamą elektros krūvį turinčių dalelių patalpoje, tokių kaip: dulkės, bakterijos, žiedadulkės, dūmai ir kiti alergenai. Tada tos dalelės nukrenta ant žemės ir jas lengva utilizuoti (susiurbiant, sušluojant ir t.t.). Kadangi alergenų nėra ore – jis būna švaresnis, gaivesnis ir sveikesnis.

Jeigu žvelgiant į jonizatorius kyla klausimas „Kokį pasirinkti?“ – dėmesį svarbu atkreipti į jo funkcionalumą, ergonomiškumą ir efektyvumą. Kuo daugiau funkcijų ir režimų įrenginys turi, tuo jums yra geriau, nes bus lengviau jį pritaikyti savo namams. Jonizatorius turėtų būti ergonomiškas, nes gali reikėti jį perkelti iš vienų patalpų į kitas. Na ir galiausiai – efektyvumas. Kadangi veikia it savotiškas valytuvas, jonizatorius turėtų pašalinti kuo daugiau kenksmingų dalelių iš oro.

Oro valytuvai – švaraus oro svarba

Daug kas net nepagalvoja, kiek daug jus liečia kvėpuojamo oro švara ir kokybė. Geriau apie tai žino alergiški žmonės, tačiau visiems, be išimties naudinga kvėpuoti švariu oru, nes sumažėja ligų ar kitų sveikatos problemų tikimybė. Oro valytuvai – sprendimas, kuris tiks beveik bet kurių patalpų ar namų oro valymui.

Oro valytuvai filtruoja ir valo patalpose esantį orą surinkdami įvairias mažo skersmens kenksmingas daleles. Jie orą dažnai ne tik valo fizine prasme, tačiau valytuvas gali iš oro „išimti“ ir nemalonius kvapus. Iš esmės, oro valytuvas yra tylus prietaisas, kuris gali veikti netrukdydamas jūsų įprastai veiklai ir kasdieniams užsiėmimams. Internetu lengva rasti gerą oro valytuvą patrauklia kaina, kadangi galite perskaityti visą svarbiausią informaciją apie jo veikimą ir technines savybes tiesiog mūsų puslapyje.

Ypač švarus oras svarbus vaikams ir vyresniems žmonėms, kurių organizmai jautriau reaguoja į dirgiklius dėl alergijų ar kenksmingas medžiagas. Tyliai ir fone, niekam netrukdydamas veikiantis oro valytuvas tikrai duos naudos, nes sumažins alergijų pasireiškimų skaičių bei pašalins nemalonius kvapus.

Na, o difuzoriai kainuoja mažiau ir rūpinasi tik oro drėkinimu ir geru kvapu, tačiau oro nevalo. Būtinai prisiminkite prieš pirkdami, kad oro drėkintuvai ir oro valytuvai yra du skirtingi įrenginiai, tad ultragrasinis difuzorius arba aromatizatorius bei valytuvas nėra vienas ir tas pats.

Kaip žinoti, kad jums reikalingas oro drėkintuvas?

Norint nustatyti ar tikrai reikalingas oro drėkintuvas padeda du indikatoriai. Pirmasis yra drėgmės matuoklis. Tai yra nebrangus įtaisas, kurį galite įsigyti vos už kelis eurus. Jeigu patalpoje santykinė drėgmė yra <35-40% (reguliariai), vertėtų įsigyti drėkintuvą. Antras parametras yra savijauta. Jeigu dažnai džiūsta gerklė, džiūva oda, įsielektrina patalynė ir kiti daiktai, namuose pravers automatinis drėkintuvas.

Kaip žinoti, kad jums reikalingas oro valytuvas?

Poreikis oro valytuvui gali paaiškėti tuomet, kai padarote oro kokybės tyrimą arba nuolat kenčiate dėl alergijų. Oro valytuvas padės nuo dulkių bei kitų kenksmingų dalelių, esančių ore.

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories