• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Žiemos pramogos gali būti pačios nepamirštamiausios ir įspūdingiausios. Svarbu turėti tinkamus žaislus ar tinkamas priemones. Viena iš jų – rogutės. Žaidimams ir pramogoms žiemą tikrai būtinos vaikiškos rogutės. Internetinėje parduotuvėje Topnuolaidos galite rasti gausų rogučių asortimentą įvairaus amžiaus vaikams. Čia yra ir medinės, plastikinės rogės, modeliai su vairu, su atlošu, su rankena bei daugybė kitų variacijų, tinkančių smagiems čiuožimams nuo kalno ar kitoms pramogoms lauke, šaltuoju metų laiku.

Rogutės vaikams internetu

Internetu pirkti rogutes dabar yra dar paprasčiau nei bet kada anksčiau. Rogutės vaikams – tereikia nuspręsti, kokio tipo žaislo norite ir jį įsigyti. Prie kiekvienos prekės rasite detalią techninę informaciją, kuri nurodo charakteristikas ir savybes (tipą, dydį, svorį ir kitas). Be to, labai naudingos ir prekių nuotraukos. Vos tik į jas pasižiūrėję iš karto matysite, kurios rogės yra pvz., dvivietės arba su atrama, galėsite greitai atskirti, kurie modeliai labiausiai tinka kūdikiams, ikimokyklinio amžiaus vaikams ar vyresniems.

Rogutės – kaip išsirinkti geriausias ir kokia jų kaina?

Rogutės gali būti daugybės skirtingų tipų. Populiarios ir praktiškos yra pripučiamos rogės.kaina būna labai įvairi, tačiau vertėtų išskirti tai, kad jas labai lengva transportuoti. Išleistos pripučiamos rogės užims labai nedaug vietos, o vos per kelias minutes jas pripūtus galėsite pilnai mėgautis žiemos pramogomis kartu su vaikais ar palikti pramogas jiems vieniems.

Medinės rogės – klasika, kuri niekada neišeina iš mados. Joms reikia šiek tiek daugiau vietos gabenimui, tačiau tokios rogės idealiai tinka ne tik čiuožinėjimui. Plastmasinės arba metalinės alternatyvos taip pat gali būti pritaikomos, tačiau jos jau turi labai specifinę paskirtį (įprastai) ir geriausiai tinka tik čiuožimui nuo kalnelių. Modeliai taip pat gali būti su rankena. Tokios rogės yra stumiamos ir/ar traukiamos, kad pramogauti būtų galima ne tik vienam vaikui, bet ir broliams, sesėms, draugams ar tėvams su vaikais.

Daugumos rogučių kaina mūsų parduotuvėje prasideda nuo ~30€. Vaikų rogėms neretai taikoma ir akcija, tad Topnuolaidos tikrai yra ta vieta, kur rasite žaislus geriausiomis kainomis savo atžaloms!

Kodėl verta žiemai įsigyti rogutes?

Nes iškritus sniegui jos suteiks daugybę laisvės pramogoms. Įprasti plastikiniai čiuožinėjimo žaislai yra mažiau patvarūs nei rogutės. 

Kokios rogučių pristatymo sąlygos?

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Pristatymai į Kuršių Neriją kainuoja papildomai. Pristatymo trukmė 1-6 darbo dienos. 

Medinės rogutės
Rogutės su vairu
Rogutės su atlošu
Plastikinės rogutės

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories