• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Keliaujant į gamtą, kitą šalį ar nusprendžiant leistis į ilgesnę išvyką tikrai pravers šaltkrepšiai. Tiesa, portale Topnuolaidos jūs rasite ne tik šaltkrepšių, bet ir šaltdėžių bei kuprinės ir šaltkrepšio hibridų, kurie pasitarnaus pačiose įvairiausiose situacijose. Šaltkrepšiai maistui ar gėrimams išsprendžia labai didelę problemą, kuri kyla tuomet, kai keliaujate ir reikia išlaikyti maistą, gėrimus arba desertus vėsiai, nors oras lauke ir yra tvankus bei šiltas.

Tiek minkšti šaltkrepšiai, tiek patikimos šaltdėžės galės papildyti jūsų keliones arba iškylas ir suteikti komforto visais atžvilgiais. Šaltkrepšiai ir šaltdėžės gali būti elektriniai arba šaldomi kitais būdais (ledu).

Šaltdėžės

Šaltdėžės nuo šaltkrepšių skiriasi savo konstrukcija. Krepšiai yra minkšti ir dažniausiai – daug lengvesni, o šaltdėžės – sunkesnės, tačiau turi ir tvirtesnę konstrukciją. Šaltdėžės gali būti ir elektriniai įrenginiai, todėl po tam tikro laiko galima juos įjungti į elektros tinklą ir atšaldyti jų turinį, o šaltkrepšiuose esančius šaldiklius reikia dėti į šaldiklį atskirai. Šaltdėžių yra įvairiausių spalvų bei dizainų, todėl nepamirškite, kad galite pasirinkti kažką, kas derėtų prie jūsų, pvz., palapinės ar net automobilio.

Kaip išsirinkti šaltdėžę internetu?

Internetu išsirinkti šaltdėžę nėra sudėtinga, ypač, jeigu perkate iš Topnuolaidos. Mūsų prekių kataloge rasite daugybė naudingos informacijos apie kiekvieną šaltdėžę, o patraukli kaina bei gana dažnai taikomos akcijos tik praplės galimybes.

Rinkdamiesi šaltdėžę atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: dydį, svorį, talpą, jungties tipus ir veikimo efektyvumą. Patogiausia, kai dėžė yra talpi ir lengva, tačiau ne per daug didelė, kad būtų lengva ją gabentis. Moderniausiam įrenginiui praverčia 12V ir 230V jungtys, kurios supaprastina naudojimąsi šaltdėže.

Kokia yra šaltdėžių bei šaltkrepšių kaina?

Šaltkrepšių ir šaltdėžių kainos šiek tiek skiriasi. Įprastai pastarosios yra kiek brangesnės už krepšius. Šaltkrepšių kainos prasideda nuo 20-30€ ir kyla iki 50€, o šaltdėžės gali kainuoti šiek tiek daugiau.

Geriau rinktis šaltkrepšį ar automobilinį šaldytuvą?

Daug kam gali norėtis žinoti, ką rinktis geriau – šaltkrepšį ar automobilinį šaldytuvą. Jeigu didžioji dalis jūsų kelionių vyksta automobiliu ir pernelyg ilgai nuo jo nesitraukiate – rinkitės pastarąjį variantą. Tačiau, jeigu mėgstate žygius pėsčiomis arba pvz., su baidarėmis, geriau tiks šaltkrepšis. 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories