• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Kuomet vasaros šilumą pakeičia rudens vėsa, o taip pat ir žiemą bei pavasario pradžioje, Lietuvoje reikia šildymo. Kas, jeigu ne šildytuvai atliktų šią funkciją. Didelėse patalpose arba nerenovuotame būste kyla nemažai iššūkių norint išlaikyti aukštą komforto lygį šilumine prasme. Dėl to dauguma vartotojų kambariui įsigyja šildytuvą, kuris skleidžia šilumą ir leidžia komfortiškiau jaustis darbo, poilsio ar tiesiog, įprastos dienos eigoje. Internetu galite įsigyti įvairių šildytuvų, pradedant elektriniais IR šildytuvais, šildytuvais kojoms, baigiant mobiliais radiatoriais arba kitais patalpų šildymo sprendimais.

Oro šildytuvai – platus pasirinkimas internete

Topnuolaidos internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių oro šildytuvų namams ar kito tipo patalpoms. Galite rinktis iš į rozetę kišamų IR šildytuvų arba mobilių radiatorių. Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge (arba pavadinimo), atsidursite tos prekės puslapyje. Renkantis šildytuvą, labai svarbu žinoti jo galingumą ir tai, kokio dydžio patalpoms jis tinka. Pavyzdžiui, 2500W galios šildytuvas tiks ne į didesnio nei 25 kv.m kambario erdvę, kadangi didesnei erdvei apšildyti reikėtų daugiau galios.

Tačiau, jeigu trūksta galingumo, taip pat galima įsigyti ir kelis šildytuvus.

Kuomet renkatės, kurie oro šildytuvai geriausiai tiks ne vidaus, o lauko erdvėms, tai terasoms, verandoms ar pavėsinėms dažniausiai naudojami pakabinami arba pastatomi infraraudonųjų spindulių šildytuvai.

Kokybiška šildymo įranga namams

Kvarcinis, sieninis, elektrinis ar kitokio tipo šildytuvas? Pasirinkimų yra tikrai įvairių, todėl jums tereikia palyginti tarpusavyje alternatyvas, kurios atitinka jūsų keliamus kriterijus galiai ir pagal kainą bei galėsite patogiai ir paprastai įsigyti šildymo įrangą namams. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra ne vienas ekonomiškas šildytuvas patrauklia kaina. Prekėms neretai taikoma ir akcija.

Jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo, informacijos galite teirautis telefonu bei elektroniniu paštu arba per socialinius tinklus.

Kokios šildytuvų pristatymo sąlygos?

Elektriniai, kvarciniai bei visų kitų tipų šildytuvai yra pristatomi visoje Lietuvoje. Pristatymo terminai svyruoja nuo 1 iki 6 darbo dienų. Papildomas pristatymo mokestis taikomas užsakymams į Kuršių Neriją.

Kiek kainuoja šildytuvai?

Šildytuvų kaina yra tarp 30€ ir 230€. 

 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories