• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Lietuvoje vyrauja labai permainingi orai. Bene daugiausiai iššūkių kyla žiemą, kuomet temperatūros stulpelis nukrenta žemiau nulio, o žemę nukloja sniegas. Būtent tuomet iškyla poreikis kasti, šluoti ir valyti sniegą. Tam reikalingi sniego kastuvai bei sniego semtuvai. Dabar jūs galite juos patogiai ir gera kaina įsigyti ir internetu. Tereikia užsukti į Topnuolaidos elektroninę parduotuvę, išsirinkti, įsidėti į krepšelį bei sulaukti prekių pristatymo. 

Sniego kastuvas – kiekvieniems namams žiemą

Rankinis sniego kastuvas praverčia beveik bet kurioje Lietuvos vietoje. Nepriklausomai nuo to ar gyvenate daugiabutyje, nuosavame name, kotedže ar vienkiemyje, tikėtina, kad jo prireiks bent vieną ar du kartus per metus.

Nusikasti sniegą nuo praėjimų, privažiavimų ar aplink automobilį – labai naudinga ir kartais net būtinas darbas. Kuomet prasideda pūga, pakanka vos kelių valandų, kad takelis būtų užsnigtas nepraeinamai, o kelias – nepravažiuojamai. Jie taip pat tinka ir stogui nukasti/valyti. Jeigu neturėsite kastuvo, ši problema trukdys kasdienei veiklai. Dėl to verta (ypač, kada taikoma akcija), įsigyti sniego valymo kastuvą, skirtą ne tik valyti, bet dar ir kasti sniegą.

Sniego semtuvai internetu

Alternatyva kastuvams yra sniego semtuvai. Šie įrankiai, taip pat, kaip ir kastuvui, gali būti naudojami takelių, praėjimų ar net kelio bei privažiavimų valymui nuo sniego. Semtuvas gali būti ir su ratukais ir jis geriausiai tinka tuomet, kai turite pasirūpinti didesniu plotu arba reljefas yra labai lygus. 

Semtuvas gali būti neblogas automobilinis priedas, jeigu gyvenate toliau už miesto ir namus pasiekiate neasfaltuotais keliais. 

Vaikiški sniego kastuvai ir semtuvai

Prekių kataloge taip pat yra ne vienas vaikiškas sniego kastuvas bei semtuvas. Vaikiški įrankiai sniegui valyti ir kasti yra pritaikyti įvairaus amžiaus vaikams tiek savo dydžiu, tiek dizainu. Su šiais kastuvais/semtuvais, ir vaikai galės prisidėti prie teritorijos priežiūros. 

Kokios sniego kastuvų pristatymo sąlygos?

Prekes Topnuolaidos pristato visoje Lietuvoje. Pristatymo terminą matysite prieš patvirtindami užsakymą, jis gali svyruoti nuo 1 iki 6 darbo dienų. Pristatymai į Kuršių Neriją kainuoja papildomai.

Kaip žinoti, kuris kastuvas yra tinkamiausias?

Reikėtų pasinaudoti prekių palyginimo funkcija arba skaityti informaciją apie pačius kastuvus. Palyginkite jų matmenis, medžiagas, iš kurių jie pagaminti bei kainą, ir turėtumėte rasti geriausią variantą. 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories