• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Kieme, terasoje ar tiesiog atviroje erdvėje pakabintos, pastatytos sūpynės yra beveik visiems vaikams patinkanti pramoga. Vieni ant jos gali praleisti valandų valandas, kone kasdien. Jeigu sūpuoklės yra netoli namų, tėvai gali jaustis ramiau, nes mato ir gali prižiūrėti, kad vaikas žaistų saugiai bei naudotųsi tvirtai ir patikimai sukonstruotomis gandro lizdo ar įprastomis sūpynėmis.

Priklausomai nuo modelio, rasite ne vieną variantą, kurį pavyks įrengti savo namuose. Vienos vaikiškos sūpynės pasižymi ir išskirtine, žaisminga forma, kuri patiks mažiausiems, o kitos leidžia žaisti ir linksmintis labai unikaliu būdu. Mūsų parduotuvėje internete yra daugybė geros kainos pasiūlymų, dažnos nuolaidos ir išpardavimai, o patogus pristatymas visada pasirūpins tuo, kad lauko sūpynės jus pasiektų laiku.

Lauko sūpynės vaikams

Internetu jūs galite rikiuoti sūpynes pagal numatytą rikiavimą, naujumą, populiarumą ir net gi tokį kriterijų, kaip kaina. Detalios ir raiškios nuotraukos leis pamatyti, kaip daiktas atrodo iš įvairių pusių, o palyginimo, greitos peržiūros ir galimybė pridėti į mėgstamų prekių sąrašą leis greičiau atsirinkti, kurios pakabinamos ar pastatomos vaikiškos sūpynės bus tinkamiausiu pasirinkimu.

Vaikiška supynė gali ir papildyti aplinkos įvaizdį, todėl formuodami lauko ir kiemo vaizdą galite įtraukti į planus ir vaikų žaidimų aikštelę bei, būtent, sūpynes. Kai kurios sūpynės tinka ir kūdikiui, kuriose galima supti ir visai mažo amžiaus vaikučius, svarbu tik tėvų priežiūra ir tinkamas modelis. Kiti variantai idealiai tinka dvynukams ar pametinukams (omenyje turima dvivietė sūpynių versija).

Pagal amžių skirstyti modelius nereikia, nes labai skiriasi tik kūdikiams tinkamos sūpynės ir tos, kurios tinka įvairaus amžiaus vaikams (t.y. yra vaikiškos).

Vaikiškos sūpynės – kaip pasirinkti internetu?

Didelę dalį (jeigu ne visą) reikalingą informaciją apie tai, kuo išskirtinės ir kuo pasižymi jus sudominusios vaikiškos sūpynės, rasite paspaudę ant prekės puslapio ir/ar nuotraukos kataloge. Pradedant dydžiu, baigiant prekės savybėmis ar išskirtinėmis detalėmis, kiekvienas svarbiausias skaičius ir/ar faktas bus paminėtas prie aprašymo bei susijusios informacijos.

Renkantis svarbu įvertinti pačių sūpynių svorį, pakabinamo lyno ilgį (ar jis reguliuojamas) bei, jeigu sūpynės vaikams bus pastatomos, tai kokio jos aukščio. Ypač svarbus ir naudingas yra reguliavimas, tad, jeigu galima pakeisti aukštį, ilgį ar kitus parametrus, laikui bėgant, bet kurioms vaikų sūpynėms namuose, tai yra naudinga.

Pasirinkimui internetu, be abejonės, įtaką daro ir sūpynių kaina. Kai kurioms prekėms taikoma akcija. Kuo didesnė nuolaida, tuo daugiau sutaupyti pavyks perkant, tad atidžiai įvertinkite kiekvieną pasiūlymą. Vis populiarėja ir gandro lizdo tipo sūpynės. Jos yra plokščios ir kabinamos ant medžio ar kokio nors kito atramos taško. Tokios sūpynės leidžia suptis ne tik sėdint, tačiau ir gulinti arba net stovint (jeigu yra pakankamai vietos aukščio atžvilgiu).

Na ir galiausiai yra švytuojančios sūpuoklės, kur žaisti gali du vaikai, abu susėdę ant priešingų sūpuoklės galų. Šis žaislas reikalauja vietos ant žemės ir, kad būtų išnaudojamas pilnai, dviejų, panašaus amžiaus ir svorio vaikų.

Kokio tipo vaikiškų sūpynių galima rasti kategorijoje?

Šioje kategorijoje galima rasti gandro lizdo tipo vaikų sūpynių. Taip pat yra įprastų pakabinamų ar pastatomų sūpynių kūdikiui ar vyresniems vaikams, dviviečių ir žaismingų sūpynių, kurias galėsite naudoti namuose bei pusiausvyros sūpynių.

Kiek užtrunka sūpynių pristatymas Lietuvoje?

Mūsų partneriai siuntas pristato visoje Lietuvoje per 1-6 darbo dienas.

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories