• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Patiems mažiausiems berniukams ir mergaitėms, kurie dar tik mokosi judėti savarankiškai, labai praverčia triratukai. Triratukas leis paprasčiau ir greičiau mokytis judėti. Ant jo taip pat nereikia stengtis laikyti lygsvaros, kadangi pagalbinis ratukas, esantis priekyje arba gale, saugo vaiką nuo balanso praradimo. Kalbant apie balansą, nepamirškite pasižiūrėti ir įvertinti tai, kad kataloge yra ir ne vienas balansinis vaikiškas triratis.

Triratukai vaikams internetu

Triratukai vaikams yra skirti mažyliams vos nuo 1 metų ar 2 metų amžiaus. Patiems mažiausiems tinkantys triratukai dažniausiai būna su rankena. Toks modelis yra stumiamas, tad tėvai gali saugoti ir žaisti su savo atžala tuo pačiu metu. Tiesa, su tokiu triratuku vaikas, dažniausiai gali judėti ir pats(-i), tačiau kai kojytės pavargsta, tėvai gali pradėti stumdyti ir palengvinti judėjimą. Internetu, iš Topnuolaidos įsigyti triratukus – labai paprasta. Geros kainos, platus asortimentas ir patikimi gamintojai vienoje vietoje.

Stumiamas triratukas – puikus pirkinys tėvams ir vaikams

Stumiamas triratukas arba stumdukas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų vaikams, kurie yra dar ganėtinai mažo amžiaus. Šie vaikiški žaislai yra ir savotiškos transporto priemonės, kurios paverčia kiekvieną išvyką į parką, lauką ar kur nors į naują vietą – įsimintinesne.

Tiek tėvams, tiek vaikams stumdomas triratukas bus bene geriausias pirkinys, kadangi neprarasite judėjimo komforto bei lengviau prižiūrėsite atžalas viešoje vietoje ar tarp kitų žmonių. Stumdukai – tikrai praktiška investicija.

Kodėl jūsų dėmesio vertas triratukas su rankena?

Dviratukas triratukas su rankena yra mūsų jau minėtas stumiamas triratukas. Šis, savotiškai daugiafunkcinis vaikiškas žaislas – transporto priemonė paverčia judėjimą įdomesniu ir smagesniu nei įprastai. Rankena yra svarbi tėvams. Kuo ji patogesnė ir universalesnė – tuo patogiau ir tėvams judėti su atžala. Atkreipkite dėmesį į rankenos konstrukciją bei tai ar ji yra reguliuojama. Stumdomi triratukai dviratukai tinka mažiausiems vaikams (bet jau ne kūdikiams) ir dėl to tarnauja tarsi smagesnis vėžimėlis, su kuriuo kiekviena išvyka bus daug smagesnė.

Reguliuojamas rankenos aukštis svarbus, kad ir tėtis, ir mama (jeigu ūgiai – skirtingi) bei auklė ar vyresni broliai sesės, bet kurie kiti žmonės, kurie prižiūri vaiką – galėtų patogiai ir maloniai kartu būti ir judėti.

Patogu ir smagu – triratukas su gulima padėtimi

Triratukas su gulima padėtimi yra unikalus pirkinys. Jis dažniausiai turi pedalus bei rankeną ir nebūna paspiriamas, kadangi iš gulimos padėties tai padaryti daug sunkiau. Šių triračių kaina skiriasi nedaug, o jie patys atžalai sukuria labai smagius pojūčius, kadangi judant ir minant pedalus arba būnant stumdomiems, jausmas it sėdėtumei kartinge ar formulės 1 bolide. Taip visi berniukai ir mergaitės gali geriau įsijausti į žaidimą ir judėti daug smagiau!

Koks triratukas geriausiai tiks mano vaikui?

Tai priklauso nuo jų amžiaus. Mažesniam vaikui reikėtų stumduko (su rankena). Vyresniam jau gali tikti balansinis triratukas arba modelis su gulima padėtimi. 

Kokios triratukų pristatymo sąlygos ir terminai?

Prekes jums pristatyti turėtų mūsų partneriai DPD kurjeriai. Pristatome visoje Lietuvoje (papildomas mokestis tik į Kuršių Neriją) per 1-6 darbo dienas. 

Rinktis triratuką ar dviratį?

Tai priklauso nuo vaiko amžiaus. Jeigu jis/ji jau turi patirties balansuoti ant triratuko arba balansinio dviratuko, galima bandyti įsigyti ir dviratuką. 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories