• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Skirtingi nei įprasti – triukiniai paspirtukai yra lengvesni, manevringesni ir pagaminti iš tvirtesnių medžiagų. Savo konstrukcija išsiskiriantys žaislai vaikams yra skirti ne tik įprastam važinėjimui. Jie labiau pritaikyti įvairių triukų ir akrobatinių manevrų atlikimui – pramogai bei sportui. Jeigu atžala labai mėgsta riedlenčių parkus, žavisi triukais, kuriuos mato internete ar per televizorių, triukiniai paspirtukai vaikams bus puikus pirkinys, vertas jūsų dėmesio.

Triukinis paspirtukas – kodėl verta įsigyti?

Triukinis paspirtukas yra kiek kitoks žaislas, kuris lavina vaiko aktyvumą, leidžia jam arba jai užsiimti hobiu, tobulėti įvairiomis prasmėmis. Triukinis arba triukų paspirtukas ir atrodo kiek kitaip, nei įprastas modelis, tad tėvams arba dovanojantiems asmenims nebus sunku atskirti, kuris modelis yra tinkama dovana ar pirkinys. Internetu iš Topnuolaidos pirkti labai patogu, nes čia net ir geriausi triratukai yra ganėtinai pigūs, o gera kaina koreliuoja ir su aukšta kokybe. Rinkitės iš gausaus triukų paspirtukų asortimento ir žinokite jų technines savybes prieš pirkdami.

Triukiniai paspirtukai vaikams – ar jie saugūs?

Trumpas atsakymas būtų – tikrai taip. Jeigu kalbame apie techninę pusę, triukų paspirtukai turi labai tvirtus rėmus ir smūgiams atsparius ratukus, todėl atlaiko didesnes apkrovas, yra manevringesni už įprastas alternatyvas. Topnuolaidos internetinė parduotuvė yra geriausia vieta, kur lengvai randamas beveik bet kurio tipo triukinis paspirtukas vaikams.

Kiek kainuoja triukiniai paspirtukai?

Mūsų internetinėje parduotuvėje triukiniai paspirtukai kainuoja nuo 60€ iki 170€. Tad, jeigu kyla klausimas „Kiek kainuoja?“ toks paspirtukas, jo kaina yra šiame intervale.

Ar galimas triukinių paspirtukų grąžinimas?

Jeigu pristatyta prekė jums netiko ir jos nenaudojote, galite triukinį paspirtuką per 14 dienų nuo pristatymo grąžinti arba pakeisti į analogišką prekę. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą galite perskaityti čia

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories