• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Renkantis žaidimų klaviatūrą pirmą kartą arba neturint šioje srityje daug patirties, gali kilti nemažai klausimų ir abejonių dėl to – ką rinktis geriausia. Tačiau Topnuolaidos portale, net ir iš plataus žaidimams skirtų klaviatūrų asortimento lengvai rasite tai, kas labiausiai tiks ir internetu, patrauklia kaina.

Jeigu nuolat žaidžiate kompiuterinius žaidimus arba tai daro jūsų atžala, vertėtų pagalvoti apie tai, kad gaming klaviatūra galėtų tikrai būti naudinga. Šių klaviatūrų konstrukcija, išvaizda bei veikimo charakteristika yra kitokia nei įprastų klaviatūrų.

Klaviatūra žaidimams – kaip pasirinkti?

Renkantis klaviatūrą žaidimams, svarbu nepamiršti to, kad ji ir yra skirta būtent žaidimams. Renkantis šią klaviatūrą nereikėtų vadovautis įprastais stereotipais ir kriterijais.

Žaidimų klaviatūros turi turėti tvirtą korpusą, kad atlaikytų daug dažnesnį ir intensyvesnį klavišų spaudinėjimą. Dauguma žaidimų klaviatūrų yra sukurtos taip, kad atlaikytų keliasdešimt milijonų klavišų paspaudimų (omenyje turimos mechaninės klaviatūros).

Jeigu žaidžiate ne pirmo asmens šaudykles ir ne daugelio žaidėjų režime arba bent jau ne tokius žaidimus, kur itin svarbi reakcija ir kiekviena milisekundė, tai jums tiks ir belaidė klaviatūra. Tačiau pirmo asmens šaudyklėse ir ten, kur reikia reakcijos, net ir kelių milisekundžių skirtumas lems daug, todėl tokiems žaidimams reikia laidinės klaviatūros.

Geriausios klaviatūros žaidimams internetu

Geriausia žaidimo klaviatūra visuomet pasižymi ergonomiškumu. Gaming klaviatūros yra ne tik spalvingos bei įspūdingai atrodančios, tačiau šalia LED lempučių dar yra ir kone neribotas reguliavimas, įspūdingas funkcionalumas, tvirtas korpusas.

Mūsų prekių kataloge galėsite rasti bei internetu įsigyti aukščiausios klasės klaviatūras, skirtas žaidimams labai patrauklia kaina. Nauja klaviatūra padės ne tik smagiau, bet galbūt ir geriau žaisti.

Kuo skiriasi žaidimų klaviatūros nuo įprastų?

Žaidimų klaviatūros turi kiek kitokią formą. Jos yra orientuotos į ergonomiškumą, tad klavišų skaičius, jų išdėstymas – skiriasi. Žaidimų klaviatūros dažnai būna mechaninės, kad ilgiau tarnautų ir suteiktų geresnius pojūčius žaidžiant. Tokios klaviatūros taip pat turi programuojamus mygtukus.

Kiek kainuoja žaidimų klaviatūra?

Topnuolaidos portale esančios žaidimų klaviatūros kainuoja tarp 20€ ir 70€. 

Close
Kategorijos
Kaina

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories