• Filtras
  • Rikiuoti pagal:

Yra du valdymo priedai, kurie yra svarbūs naudojantis kompiuteriu – tai klaviatūra ir pelė. Žaidimams pelė yra be galo svarbi, kadangi nuo jos veikimo tiesiogiai priklauso ir žaidėjų rezultatai. Topnuolaidos prekių kataloge yra daugybė skirtingų kompiuterio pelyčių žaidimams, kurios padės geriau jaustis valdant personažus ar kuriant strategijas priešais ekraną.

Nepriklausomai ar jus domina laidinės pelytės su daugiausiai DPI ar kokybiškos belaidės pelės maksimaliai atpalaiduojančioms žaidimo patirtims – viską, ko tik reikia rasite čia!

Kuri pelė bus geriausia?

Geriausia pelė žaidimams yra subjektyvus terminas, į kurį yra labai daug atsakymų. Visų pirma, geriausia žaidimų pelė niekada nebus ta pati, jeigu kalbame apie skirtingus kompiuterinius žaidimus. Strateginiams žaidimams praverčia pelytės su programuojamais mygtukais, o pirmo asmens šaudyklėms reikia idealiai prie delno priglundančios, jautraus modelio.

Belaidė kompiuterinė pelė geriausiai tinka žaidėjams, kurie mėgsta atpalaiduojančius ir patogius žaidimus – pvz., simuliatorius arba daugiau žaidžia su pulteliu nei pele. Dėl to, kad belaidis signalas apdorojamas keliasdešimt milisekundžių lėčiau nei laidinis, pelytė siūlo daugiau komforto, bet nerealizuoja reakcijos aštrumo.

Kompiuterio pelytės žaidimams

Renkantis kompiuterio pelytę žaidimams, nepamirškite, kad kaina nėra viskas. Norint geriausios žaidimų patirties reikia rasti iš techninės pusės tinkamiausią variantą, kuris telpa į jūsų biudžeto ribas. Žaidimų pelės pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu, kadangi tvirtesnė konstrukcija lemia tai, jog jos atlaiko žymiai daugiau paspaudimų nei įprastam biurui pritaikytos jų alternatyvos.

Paspaudę ant prekės nuorodos mūsų kataloge, galėsite rasti visą naudingą informaciją apie pelytės technines savybes bei ypatumus. Įsigyti žaidimų pelę internetu – paprasta, greita ir taupo jūsų laiką bei pinigus.

Kuo žaidimų pelė skiriasi nuo įprastos?

Žaidimų pelė gali turėti programuojamus mygtukus, paprastai pasižymi išskirtiniu dizainu, dažnai šviečia įvairių LED lempučių pagalba, turi nuosavą programinę įrangą leidžiančią reguliuoti veikimą.

Kiek kainuoja žaidimų pelės?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esančios žaidimų pelės kainuoja nuo 10€ iki 70€.

Kokios pelių ir kompiuterinių prekių pristatymo sąlygos?

Visoje Lietuvoje peles galime pristatyti į paštomatus arba į namus. Pristatymo terminas – 1-6 darbo dienos. Papildomai pristatymas kainuoja tikį Kuršių Neriją. 

Close
Kategorijos
Kaina
Kaina: Reset

No products were found matching your selection.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories